سفارش تبلیغ
صبا ویژن

وقتی کلمه تبلیغات اینترنتی را می شنوید ، چه چیزی به ذهن خطور می

آیا به تبلیغات بنر در وب سایت مورد علاقه خود فکر می کنید؟ آن تبلیغات سوپر بول خنده دار؟ تابلوهای تبلیغاتی در امتداد بزرگراه یا پوستر در ایستگاه های مترو؟

در حالی که بسیاری از ما ایده خوبی در مورد تبلیغات به نظر می رسیم ، دقیقاً دشوار است بدانید که دقیقاً به چه معنی است - و چگونه می توانید آن را به خوبی انجام دهید .

از چاپخانه گرفته تا تبلیغات پاپ آپ ، مطمئناً تبلیغات با زمان تغییر کرده است. با این وجود ، با این وجود ، نیاز به تبلیغات تغییر نکرده است ، و تکنیک ها و بهترین شیوه هایی که باعث تبلیغات با کیفیت می شود ، وجود ندارد. این چیزی است که ما در این راهنما پوشش خواهیم داد.

تبلیغات خوب به گونه ای طراحی شده است که بسیار تاثیر گذار ، به یاد ماندنی باشد و در بعضی مواقع رکیک باشد. این آشفتگی و سر و صدای زندگی روزمره را شکسته ، توجه بیننده را مختل می کند و تمرکز آنها را می طلبد.

چه در بیلبورد و چه در پشت منوی رستوران ، تبلیغات می توانند به روش های مختلف برای شرکت شما کار کنند:

برای افزایش آگاهی از نام تجاری خود

برای هدایت مشتریان بالقوه به سمت مشاغل شما

برای ارتقاء فروش محصولات جدید و موجود

برای معرفی یک محصول یا خدمات جدید به بازار

برای تمایز محصول خود از رقبای خود

تبلیغات نیز می تواند به روش های مختلفی اجرا شود. تبلیغات رادیویی ، بیلبوردهای تبلیغاتی اینترنتی ، تی شرت های مارک دار و تأیید رسانه های اجتماعی همه به عنوان تبلیغ تلقی می شوند - همانطور که بعدا در این راهنمای بحث خواهیم کرد.

اما ، اول ، تبلیغات چگونه از بازاریابی متفاوت است. 

بازاریابی تصویر بزرگی از چگونگی یک شرکت برای افزایش آگاهی از نام تجاری خود و ترغیب مشتریان به خرید است ، در حالی که تبلیغات فرایند ایجاد پیام های اقناعی در مورد این اهداف گسترده است. تبلیغات زیرمجموعه‌ای از بازاریابی است که اصطلاح چتر برای برقراری ارتباط با مخاطبان شما است.

بازاریابی شامل تعدادی کانال مختلف ، از جمله رسانه های اجتماعی ، بازاریابی ایمیل ، روابط عمومی ، سئو و تبلیغات پولی است. 

از طرف دیگر ، تبلیغات تنها یکی از مؤلفه های بازاریابی است.

استراتژی بازاریابی فراگیر شرکت معمولاً شامل یک برنامه تبلیغاتی است. بخش تبلیغات اینترنتی روند خاص ایجاد و انتشار پیام های اقناعی را درگیر می کند تا مشتریان بتوانند در این زمینه اقدام کنند.

تاریخچه مختصر تبلیغات

تبلیغات یکی از قدیمی ترین بخش های تجارت است ، صرفه جویی در ارز و تجارت. پس از ظهور محصولات و خدمات ، نیاز به شناختن آنها نیز شد.

قدیمی ترین قطعه تبلیغات اینترنتی تأیید شده مربوط به 3000 B.C. از نظر فنی ، این یک تبلیغ چاپی از مصر باستان بود که به اسارت و بازگشت یک برده فراری می پرداخت. در ضمن ، در این آگهی همچنین به مغازه صاحب برده - یک تجارت فرش - نیز اشاره شده است که ذاتاً نمای فروشگاه وی را تبلیغ می کند. برده هرگز گرفتار نشد ، اما صاحب فرش روش جدیدی را برای ایجاد ترافیک کشف کرد: تبلیغات اینترنتی 

بیایید حدود 4000 سال سریع پیش برویم. در اینجا مختصراً به پنج قرن گذشته تبلیغات آمده است:

1472: اولین تبلیغ پوستر در درهای کلیسا در لندن قرار دارد.

1650: اولین آگهی روزنامه - پاداش 12 اسب دزدیده شده - منتشر می شود. (با تبلیغات اینترنتی مبتنی بر پاداش چیست؟)

1704: نامه خبری بوستون خوانندگان خود را ترغیب می کند تا تبلیغات خود را در مقاله خود قرار دهند. 

1870: سبک تبلیغات نسخه Powers متولد شد. این سبک مشتی بود - کوتاه ، دقیق ، حقیقت و قانع کننده بود. پاورز گفت که تمرکز باید بر این باشد که چرا مشتری باید محصول یا خدمات شما را خریداری کند - پیامی که امروز به دلایل خوب طنین انداز است.

1880: کارت پستالها به یکی از داغترین راه های جدید برای رسیدن به مشتری تبدیل می شوند.

1902: یونیلور "استخدام" طولانی ترین رابطه مشتری و آژانس در تاریخ تبلیغات "هنگامی که شرکت J. Walter Thompson را برای تبلیغ صابون Lifebuoy خود استخدام می کند ، ایجاد می کند.

1902: Mellins Food نام تجاری خود را در 25 پرواز هوایی تبلیغ می کند و به اولین مارک تجاری این رویکرد تبدیل می شود.

1904: کودکان Campbell ایجاد شده اند ، و هدف اصلی تغییر در تمرکز تبلیغات از یک آگهی تبلیغاتی به یک کل تبلیغات است. 

1922: تبلیغات رادیویی متولد می شود و مشاغل 10 دقیقه با 100 دلار خریداری می کنند. دو سال بعد مارک ها با حمایت مالی از یک نمایش رادیویی ، سرمایه گذاری خود را افزایش می دهند ، مفهومی که در نهایت به عنوان "محتوای حمایت شده" شناخته می شود.

1925: تبلیغ کنندگان با توجه به اینکه مشتریان از محصول یا خدمات خود چه بهره ای کسب می کنند ، شروع به جلب احساسات می کنند. این آگهی قدیمی فورد این موضوع را کاملاً نشان می دهد.

1975: VCR ها معرفی می شوند ، و مصرف کنندگان شروع به ضبط نمایش ها و بنابراین ، جستجوی تبلیغات می کنند.

1990: رایانه ها در خانه محبوب تر و در دسترس می شوند و بیش از 5 میلیون خانه به اینترنت متصل هستند.

1994اولین کارنامه ایمیل اسپم راه اندازی شد. تبلیغات بنر نیز معرفی می شود.

1995 موتورهای جستجو مانند Yahoo! و آلتا ویستا متولد می شوند. از Jeeves و Google بخواهید به ترتیب در 1997 و 1998 پیروی کنند.

 YouTube و Facebookفقط برای دانشجویان دانشگاه) راه اندازی شد.

2008 برندها شروع به درک اهمیت حضور آنلاین برای مشتریان بالقوه خود می کنند. پراکتر و گمبل مفهوم مرکز محتوا را با BeGirl.com راهنمایی می کنند.

2012 فیلم های آنلاین تقریباً به 170 میلیون بیننده می رسد.

2013: سایت هایی مانند پینترست و اینستاگرام به صحنه شبکه های اجتماعی می پیوندند.

2020: تبلیغات روی سیستم عامل های دیجیتال از جمله رسانه های اجتماعی ، پادکست ها ، پرداخت هر کلیک (PPC) و موارد دیگر افزایش می یابد. داده های مشتری نقش بیشتری در هدف گذاری و بازاریابی تبلیغات دارند. سرانجام ، افزایش سریع دستگاه های تلفن همراه باعث افزایش تبلیغات در تلفن همراه و بازاریابی پیامکی می شود.

تاریخ به ما می آموزد که تبلیغات یک مفهوم همیشه در حال تغییر است ، درست مثل عادات خرید و اینکه چگونه و در کجا مصرف کنندگان وقت خود را می گذرانند.

در حالی که تقریباً 140 سال پیش ، کارت پستالها جدیدترین شکل تبلیغات بودند ، مارک های امروز در حال ساختن گپ های چت روم برای Facebook Messenger و ادغام هوش مصنوعی در سیستم عامل های بازاریابی و فروش خود هستند.

همه چیز در دنیای تبلیغات به سرعت پیش می رود. حال ، بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه روشهای تبلیغاتی تغییر کرده است و امروزه بازاریابان و تبلیغ کنندگان از چه چیزی استفاده می کنند.

 چاپ تبلیغات

بیلبوردها و تبلیغات حمل و نقل عمومی

آگهی های بازرگانی تلویزیون

رادیو

 تبلیغات می تواند مانند بسیاری چیزهای مختلف به نظر برسد. در اینجا فرمت ها و کانال های مختلفی که تبلیغ کنندگان در طی سالیان متمادی از آنها استفاده می کنند آورده شده است.

1. چاپ تبلیغات

تبلیغات چاپی به پوسترها ، کارت پستالها ، بولتنها ، نامه های تبلیغاتی ، بروشورها و سایر تبلیغات چاپ شده از نظر جسمی اطلاق می شود. همچنین به تبلیغات روزنامه و مجله نیز اشاره دارد.

نحوه طراحی و مصرف تبلیغات چاپی طی سالها تغییر کرده است ، اما این یک وسیله تبلیغاتی پایدار بوده است - به خصوص که تبلیغات دیجیتال تکامل یافته است (که در ادامه خواهیم نوشت).

بر خلاف رسانه های دیجیتال ، تبلیغات چاپی به وضوح قابل ردیابی و تجزیه و تحلیل نیستند. خوشبختانه ، مارک های تجاری روشهای درخشان برای ادغام تبلیغات چاپی در تبلیغات گسترده دیجیتال پیدا کرده اند.

 2. بیلبوردها و آگهی های حمل و نقل عمومی

تبلیغات بیلبورد شامل تبلیغات چاپی در مقیاس بسیار بزرگتر است. با توجه به اندازه آنها ، طراحی ، قرارگیری و هزینه تبلیغات در تبلیغات بیلبورد و حمل و نقل عمومی متفاوت از تبلیغات چاپی معمولی است.

به عنوان مثال ، تابلوهای تبلیغاتی به طور معمول با کلمات معدود و کلمه ای طراحی می شوند تا بینندگان در هنگام گذر از اتومبیل یا قطار ، زمان پردازش پیام را داشته باشند. همچنین ، از این تبلیغات برای آگاهی از برند استفاده می شود ، بنابراین معمولاً فقط شامل یک نام تجاری یا شماره تلفن (در مقابل یک وب سایت) می شوند.

3. تبلیغات تلویزیونی

تبلیغات تلویزیونی تبلیغات کوتاهی است که توسط شرکت ها و سازمان هایی که به دنبال جذب مخاطب یک برنامه تلویزیونی یا یک برنامه شبکه هستند ، پرداخت می شود. تبلیغات تلویزیونی از زمان اختراع تلویزیون وجود داشته و از زمان تولد تلویزیون در حال تغییر است.

تبلیغات تلویزیونی دامنه وسیعی دارند (میلیون ها نفر) و تجربه تبلیغاتی چند حسی را به بینندگان ارائه می دهند - چیزی که تبلیغات چاپی و برخی از تبلیغات دیجیتال نمی توانند کاملاً انجام دهند. از طرف دیگر ، تبلیغات تلویزیونی گران است ، توسط مخاطبان شما قابل اجتناب است و هدف قرار دادن آن دقیقاً مانند سایر کانالها دشوار است.

4. رادیو

تبلیغات رادیویی به نقاط تبلیغاتی گفتاری است که در کانالهای رادیویی بین موسیقی و سایر برنامه ها پخش می شوند. این روش به سال 1920 هنگامی که اولین بار رادیو تجاری پخش شد.

تبلیغات رادیویی مخصوصاً برای تبلیغات محلی و منطقه ای بسیار قدرتمند است. امروزه تبلیغات پادکست روشی مشابه اما مؤثرتر است ، خصوصاً برای مخاطبان ملی.

توجه خواهید کرد که روشهای تبلیغاتی فوق به تبلیغات دیجیتالی فرو نمی روند - این چیزی است که ما در مرحله بعدی آن را باز خواهیم کرد.

نحوه تبلیغات آنلاین

از امروز ، بیش از 4 میلیارد نفر از اینترنت استفاده می کنند. این تعداد نسبت به سال 2005 300? افزایش یافته است. نکته این که ، استفاده از اینترنت در حال افزایش است ، و متوقف نمی شود.

اگر به صورت آنلاین تبلیغات نمی کنید ، در پشت منحنی هستید. اینترنت نه تنها دسترسی مستقیم به بیش از نیمی از جمعیت جهانی - شامل بیش از نیمی از مخاطبان هدف شما - را فراهم می کند ، بلکه کانال های مختلف زیادی را نیز برای تبلیغ فراهم می کند.

اکنون بازاریابان از انعطاف پذیری لازم برای دستیابی به مخاطبان هدف خود در چندین جبهه ، به روش های مختلف ، برای بودجه های مختلف برخوردار هستند. همچنین تعدادی ابزار وجود دارد (بسیاری از آنها رایگان هستند) که می توانند به شما در اجرای استراتژی تبلیغاتی خود کمک کنند.

در اینجا متداول ترین راه های تبلیغ آنلاین ذکر شده است:

تبلیغات جستجوی پرداخت شده

چه گوگل ، یاهو یا بینگ ، همه موتورهای جستجو دارای تبلیغات پولی خود هستند. به این کار به هر کلیک یا پرداخت PPC گفته می شود و شامل مناقصه بر روی کلمات کلیدی و قرار دادن تبلیغات در بالای یا طرف نتایج جستجو است.

هنگامی که شخصی با استفاده از یکی از آن موتورهای جستجو پرس و جو را انجام می دهد ، تبلیغ کنندگان این توانایی را دارند که تبلیغات را بالاتر از نتایج جستجوی ارگانیک نشان دهند. این همان چیزی است که PPC را بسیار قدرتمند می کند - این تبلیغات را به شما می دهد که املاک و مستغلات اصلی در مقابل افرادی است که در حال جستجوی موضوعات مرتبط هستند.

در Google مثالی در اینجا آمده است:

لیست های برتر در جعبه قرمز تبلیغات هستند. نتایج جستجوی ارگانیک ، آنهایی که در نتیجه SEO به وجود آمده اند ، زیر قطعه نقشه بودند.

دانلود رایگان Ultimate Google Ads PPC Kit ما برای یادگیری همه چیزهایی که باید در مورد تبلیغات پرداخت شده در Google بدانید.

تبلیغات رسانه های اجتماعی

سیستم عامل های رسانه های اجتماعی می دانند که محتوای آنها چقدر ارزشمند است و به همین دلیل گزینه حمایت یا تقویت پست ها را ارائه می دهند. تبلیغات رسانه های اجتماعی پیام شما را جلوی مخاطبان مورد نظر خود قرار می دهد و آنها را به مشارکت ، کلیک کردن و خرید تشویق می کند.

بیشتر و بیشتر ، سایت های رسانه های اجتماعی فضای تبلیغ را بر محتوای ارگانیک در اولویت قرار می دهند ، زیرا ، خوب ، درآمد بیشتری به همراه دارد.

خواه یک تجارت جوان و جوان باشید ، برخی از تبلیغات رسانه های اجتماعی را اجرا کنید. اینها نه تنها محصولات و خدمات شما را تبلیغ می کند بلکه صفحات رسانه های اجتماعی شما را نیز تبلیغ می کند و موارد زیر را رشد می دهد.

پلتفرم هایی مانند فیس بوک ، اینستاگرام ، لینکدین و توییتر هرکدام نسخه تبلیغاتی خود را مانند اینها دارند.

در اینجا نحوه نمایش آنها در فیدهای مربوطه آورده شده است:

فیس بوک

تبلیغات بومی و محتوای حمایت شده

محتوای حمایت مالی از سال 1922 شروع شده است ، هنگامی که مارک ها کل نمایش های رادیویی را حمایت می کنند. امروزه ، محتوای حمایت شده بیشتر به تبلیغات بومی و وبلاگ یا مطالب مقاله ای که توسط مارک ها سوبسید می شوند ، اشاره دارد.

آیا تابحال مقاله Buzzfeed را خوانده اید که به شدت به یک محصول یا خدمات خاص مراجعه کرده یا توصیه کرده است؟ احتمالاً توسط یک مارک خاص حمایت مالی می شد.

این مقاله را ببینید ، 10 دلیل برای دور کردن تلفن در سفر بعدی خود ، تبلیغ شده توسط آگودا ، یک هتل یا سایت رزرو مقصد. آیا این آشکارا خدمات آگودا را ارتقا می بخشد؟ خیر. هدف اصلی آن سرگرمی و اطلاع رسانی است ، اگرچه چندین بار در کل مطالب به آگودا مراجعه می شود.

در بالا ، خط مقدم حمایت مالی آگودا را نشان می دهد ، درست قبل از شروع محتوا. و هنگامی که در صفحه حرکت می کنید ، تبلیغ دیگری درون محتوا قرار می گیرد.

محتوای حمایت شده روشی عالی برای تبلیغ برند شما در محتوا است که مخاطبان شما قبلاً با آنها آشنا هستند.

تبلیغات بنر و نمایش

تبلیغات بنر و صفحه نمایش ، تبلیغات تبلیغاتی است و از یک مدل PPC مشابه استفاده می کند. اما به جای یک تبلیغ مبتنی بر متن ، مصرف کنندگان تبلیغات بصری بیشتری را مشاهده می کنند.

تبلیغات بنر به طور معمول جعبه های افقی در بالای یک صفحه وب است ، در حالی که تبلیغات نمایشگر از نظر ماهیت کوچکتر هستند و در طرف نمایش داده می شوند (مانند تصویر بالا).

این که آیا شما برای تبلیغات سنتی چاپ در مجله ها یا ایستگاه های مترو تصمیم می گیرید یا تبلیغات آنلاین را در رسانه های اجتماعی یا موتورهای جستجو انتخاب می کنید ، چند قانون وجود دارد که باعث ایجاد تبلیغات عالی می شود. در زیر بهترین شیوه های تبلیغاتی برای اعمال در مورد کلیه تبلیغات شما وجود دارد.

تبلیغات بهترین روشها

در مورد تبلیغات ، بهترین روشها ، نکات و ترفندهای زیادی وجود دارد. این هنری است که در طول سالها به سر می برد ، و با ظهور تبلیغات مدرن و رسانه های جدید ، بهترین شیوه ها همچنان آشکار می شود.

در این بخش ، ما می خواهیم پنج مفهوم تبلیغاتی معروف را پوشش دهیم که هنوز هم کار می کنند - صرف نظر از اینکه از چه روش تبلیغاتی یا رسانه ای استفاده می کنید.

در صورت استفاده صحیح ، این تکنیک های تبلیغاتی باعث شگفتی هایی برای برند و محصولات شما می شوند.

به احساسات متوسل شوید

در حالی که شما ممکن است ASPCA را یک تجارت در نظر نگیرید ، تجارت فراموش نشدنی آنها سارا مک لچلان نمونه ای مناسب برای استفاده از جذابیت عاطفی برای ایجاد انگیزه مردم برای انجام اقدامات است.

برای اکثر ما ، تصاویر در آن تجاری به سختی قابل تماشای هستند - حتی ممکن است ما دور شویم. اما از آنجایی که این امر در تپش قلب ما تأثیر می گذارد ، ما احتمالاً بعد از دیدن وحشت هایی که از سر می گذرانند ، به حیوانات نیازمند کمک خواهیم کرد.

مطالعات نشان می دهد که مردم برای تصمیم گیری در مورد برند ، به جای اطلاعات ، به احساسات متکی هستند. پاسخ های عاطفی به تبلیغات ، در خریدن شخصی بیش از محتوای واقعی تبلیغ تأثیر می گذارد.

این که آیا شما سعی در برانگیختن خوشبختی ، غم و اندوه ، ترس یا عصبانیت دارید ، جذاب کردن احساسات می تواند به مخاطب هدف شما کمک کند پیام شما را حس کند - نه فقط آن را بخوانید یا نشنوید.

ایجاد انجمن های مثبت.

هنگامی که مصرف کنندگان محصول شما را با احساس خوشبختی ، وضعیت موفقیت یا هدف محقق مرتبط می کنند ، احتمالاً آنها توجه می کنند ، محصول یا خدمات شما را به خاطر می آورند و خرید می کنند.

در واقع ، شما احتمالاً قبلاً این نتیجه را دریافت کرده اید که حتی متوجه آن نشده باشید. آیا تا به حال مشهور مورد علاقه خود یا آنفلوانزای اینستاگرام را در حال نمایش با یک محصول یا مارک تجاری دیده اید و فهمیده اید که می خواهید همین طور باشید ، انجام دهید یا به همین شکل نگاه کنید؟ شرکت ها این ارتباط ناخودآگاه را در تبلیغات ایجاد می کنند به این امید که شما احساسات مثبت خود را با محصول یا خدمتی که تبلیغ می کنید مرتبط باشید.

آهنگ های گیرنده مانند "Nationwide در کنار شما است" نمونه ای از کمک به مردم برای ارتباط دوستی با برند Nationwide است. Coca-Cola یک کمپین تبلیغاتی با برند دارد که محصول خود را با دوستان ، خانواده و سرگرمی مرتبط می کند. در یک مهمانی یا پیک نیک می توانید از کوکا کولا بخواهید که در مورد آنها فکر کنید.

وقتی تبلیغات خود را ایجاد می کنید ، احساسات ، خواسته ها یا اهدافی را که می خواهید با مارک شما در ارتباط باشد ، در نظر بگیرید. این احساسات یا اهداف را از طریق داستان یا فیلم در تبلیغات خود بگنجانید. به دنبال تأثیر گذارانی باشید که با ارزشهای اصلی برند شما و رفتارهایشان مطابقت داشته و آنها را برای ارتقاء ارتباط مثبت بگنجانید.

یک اثر باند برقرار کنید.

مردم می خواهند وارد شوند. این طبیعت انسانی است. نه شما و نه من از آن مصون نیستیم.

و این آرزوی اساسی بشر است که جلوه بان باند را بسیار مؤثر می کند. مردم نمی خواهند کنار بگذارند. آنها در دیدگاه همسالان خود ارزش قائل هستند ، و مطمئناً نمی خواهند تنها کسانی باشند که از آخرین و بهترین محصول استفاده نمی کنند.

برندهایی مانند Maybelline این مفهوم را به خوبی درک می کنند و از آن به نفع تبلیغات خود استفاده می کنند. هر لوله یک ریمل پرفروش آنها هر دو ثانیه یکبار خریداری می شود ، آماری که اثبات اجتماعی را اثبات می کند و از ادعای آنها درباره "ریمل مورد علاقه آمریکا" حمایت می کند.

از تبلیغات مشتری ، داده های نظرسنجی یا مطالب اشتراکی استفاده کنید تا نام تجاری خود را به عنوان موردی که ارزش دنبال کردن یا خرید آن دارد ، تبلیغ کنید. با تبلیغ تخفیف برای به اشتراک گذاری نام تجاری خود با یک دوست یا اعضای خانواده ، رویکرد دیگری را در پیش بگیرید - بنابراین مخاطبان شما فروش خود را برای شما انجام می دهند. در هر صورت ، از تبلیغات خود برای ایجاد یک محیط فراگیر استفاده کنید که افراد بخواهند به آن بپیوندند.

روی مزایای ویژگی ها متمرکز شوید.

ویژگی ها و مزایا دو چیز بسیار متفاوت هستند. ویژگی ها جزئیات مربوط به محصول یا خدمتی است که می فروشید ، مانند اندازه گیری یک نیمکت یا مواد تشکیل دهنده نوار پروتئین. از طرف دیگر ، مزایا توضیح می دهند که چرا یک شخص باید یک مبل یا نوار پروتئین از شما بخرد و چگونه زندگی آنها از چنین خریدی سود می برد.

تبلیغات باید روی منفعتی باشد که محصول یا خدمات شما به ارمغان می آورد ، و نه توضیح اینکه کالاهای فیزیکی را می فروشید.

نحوه تبلیغات شرکت هواپیمایی Southwest Airlines را در نظر بگیرید. به جای توضیح ، خط به صورت ، آنچه را که بلیط انتخاب کسب و کار را انتخاب می کنید ، Southwest تصویری از زندگی را در صورت خرید خریداری می کند. در این تبلیغات ، آنها بر مزایا تمرکز می کنند.

به جای هدر دادن فضای تبلیغاتی گرانبها در مشخصات محصول یا جزئیات خدمات ، در مورد راههایی که تأثیر مثبت بر مشتریان شما می گذارد ، صحبت کنید. اگر این کار را صحیح انجام دهید ، تبلیغات خلاقانه و پر از مزایای شما از آنها الهام می گیرد تا ویژگی های خودشان را تحقیق کنند.

از داستان گویی استفاده کنید.

بر خلاف میل ما به جای گرفتن ، جذابیت ما برای یک داستان خوب نیست. داستان گویی به نقاشی یک تصویر بزرگتر از یک مارک یا شرکت کمک می کند ، و نه صرفاً یک محصول یا خدمات را ترویج می کند. همچنین ، هنگامی که داستان ها با کسی طنین انداز می شوند ، انگیزه دادن به وی برای انجام اقدامات بسیار ساده تر است.

داستان پردازی تکنیکی است که باید در تمام تبلیغات خود به آن تزریق کنید. در واقع ، اگر شما شروع به تهیه پیش نویس داستان کلی برند خود نکردید ، حتماً این کار را می کنید. تحقیقات نشان می دهد که داستانهایی که یک مارک را به عنوان "ضروری ، باورپذیر و یکپارچه" نشان می دهند ، برای جذب و تأثیرگذاری بر مصرف کنندگان موثرترین هستند.

کبوتر داستان را در مشارکت انتخاباتی خود با Operation Homefront به کار می برد. این فیلم داستانهای واقعی از مردان نظامی و خانواده های آنها را به هم پیوسته نشان می دهد. تبلیغات مستقیماً محصولات Dove را تبلیغ نمی کنند بلکه در عوض داستان برند Dove را می گویند (و چند مورد از قلب را نیز بکشید).

تعیین داستان برند شما به شما کمک می کند یاد بگیرید که چگونه بهترین مارک خود را در تمام تلاش های بازاریابی ، و نه فقط تبلیغات ، بحث کنید.

در مرحله بعد ، بیایید به برخی از به یادماندنی ترین کمپین های تبلیغاتی بپردازیم ، که تعدادی از آنها بهترین عملکردها را انجام می دهند.

پنج کمپین تبلیغاتی به یاد ماندنی

بهترین تبلیغات بهترین معلمان هستند. این که آیا نوشتن نسخه کپی ، طراحی ، مخاطب متوسط ??یا هدف است ، مبارزات اجرا شده همیشه می توانند چیزهای جدیدی را درباره تبلیغات یا موقعیت یابی به شما یاد دهند.

(تبلیغ "ما می توانیم آن را انجام دهیم" از Westinghouse Electric در نظر بگیرید ...)

در اینجا پنج کمپین وجود دارد که علائم قابل توجهی در تاریخ تبلیغات باقی مانده است:

1. نایک: فقط این کار را انجام دهید

در اواخر دهه 1980 ، نایک کمپین "Just Do It" را راه اندازی کرد.

در آن زمان ریبوک در حال فروش نایک بود و نایک برای رقابت با کنگلومرا کفش ورزشی باید سریع عمل کند.

این عبارت فقط سه کلمه ای نبود که توجه جهانی را به خود جلب کرد. تبلیغات تبلیغاتی جدید آنها همچنین بر افراد واقعی پوشیده و کار می کند که در محصولاتشان تمرکز داشته باشند ، و نه اینکه فقط لباس و کفش ورزشی را نشان دهند.

این ترکیب قدرتمند از افراد به علاوه محصول به نایک کمک کرد تا از 10 میلیون سال بعد از 800 میلیون دلار در سال 1988 به 9.2 میلیارد دلار برسد.

2. بطری ودکا مطلق

آیا می دانستید مجموعه تبلیغاتی "بطری در وحشی" Absolut طولانی ترین کمپین بدون وقفه در تاریخ است؟

این کمپین تلاش Absolut برای بزرگ کردن نام آنها در سطح بین المللی ، به ویژه در سراسر ایالات متحده بود. این بطری Absolut در شهرها و کشورهای مختلف جهان به نمایش در آمده است.

این در سال 1985 راه اندازی شد و تا سال 2000 به طول انجامید - 25 سال چشمگیر بود.

کمپین Absolut به رشد شرکت از بخش کوچکی از سهم بازار ودکا (2.5?) به بیش از نیمی از سهم بازار وارداتی ایالات متحده کمک کرد.

تا به امروز ، برند Absolut به دلیل تمرکز بر روی داستان کلی ، نه تنها خود محصول ، چهارمین شرکت بزرگ روح است.

3. میلر آرشیو

مردمی در Miller Lite برای رسیدن به هدف خود از تمایز استفاده می کردند: برای گرفتن "مردهای واقعی" برای تهیه نوشیدن آبجو سبک. آنها پس از پخش اولین برنامه تبلیغاتی ، برای چند دهه پس از پخش اولین کمپین خود ، با انتخاب "طعم عالی ، پر کردن کمتر" ، جایگاه اصلی را در بازار آبجو سبک حفظ کردند.

4- فولکس واگن

اگرچه فولکس واگن به طور رسمی تولید سوسک ها را متوقف کرده است ، کمپین نمادین "کوچک فکر کنید" برای همیشه در تاریخ تبلیغات رونق خواهد گرفت.

آژانس تبلیغاتی دویل دان و برنباخ (DDB) می دانستند که اگر بخواهد با رهبران صنعت رقابت کند ، ذهن مشتریان را تغییر خواهد داد. بنابراین ، VW اعتراف کرد که اگرچه سوسک در حقیقت ریز و درشت بود ، اما هنوز هم باید نیرویی به حساب بیاید که ارزش خرید آن را داشته باشد.

اصالت و صداقت در این کارزار به ظاهر کوچک راه طولانی را طی کرد.

5. Dos Equis

با زیبایی شناسی چسبناک ، خنک و پیچیده ، جای تعجب ندارد "جالب ترین مرد جهان" کمپانی داس Equis را روی نقشه قرار داد.

این کمپین ارتباط مثبتی بین آبجو Dos Equis و احساس پختگی و شعف ایجاد کرد. فروش به سرعت پس از آغاز فعالیت 22? افزایش یافت.

حتی چشمگیرتر این بود که چگونه Dos Equis موفقیت موفقیت را در دورانی پیدا کرد که آبجوهای صنایع دستی جای پای بازار را گرفتند و آبجوهای وارداتی 4? از آن را گرفتند. این مبارزات مؤلفه اصلی موفقیت بود.

برای یادگیری نحوه جلب توجه مخاطبان خود ، از متخصصان یاد بگیرید. این کمپین ها نمونه خوبی از چگونگی استفاده مارک ها از داستان های واقعی ، افراد واقعی و صحبت های واقعی برای رشد مشاغل خود است.

تبلیغات به رشد بهتر شما کمک می کند

مجهز به یک تاریخ متراکم و پویا ، تبلیغات ابزاری باورنکردنی است که می توانید به جعبه ابزار بازاریابی خود اضافه کنید.

بین تبلیغات چاپی ، حمایت مالی از رادیو ، تبلیغات تلویزیونی و تبلیغات رسانه های اجتماعی ، فرصت های تبلیغ و تبلیغ برند شما بی پایان است.

برای برقراری ارتباط و تعامل با مخاطبان خود ، با زبان مشتری خود صحبت کنید ، از احساسات آنها دلجویی کنید و به خواست آنها برای عضویت در یک جامعه ضربه بزنید ، داستانی با برند واضح و معتبر ایجاد کنید تا نشان دهد چگونه مارک شما با ارزشهای آنها مطابقت دارد.

با استفاده از این شیوه های آزمایش شده و واقعی در تبلیغات خود ، یک مارک مغناطیسی ایجاد می کنید که مشتری را جذب می کند ، موارد زیر را ایجاد می کند و درآمد ایجاد می کند.

این کار را انجام دهید و مارک شما به یک نام خانوادگی تبدیل خواهد شد که آزمایش زمان است - درست مثل خود تبلیغات.

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در ژوئیه 2018 منتشر شد و برای جامع بودن به روز شده است.

حتی چشمگیرتر این بود که چگونه Dos Equis موفقیت موفقیت را در دورانی پیدا کرد که آبجوهای صنایع دستی جای پای بازار را گرفتند و آبجوهای وارداتی 4? از آن را گرفتند. این مبارزات مؤلفه اصلی موفقیت بود.

برای یادگیری نحوه جلب توجه مخاطبان خود ، از متخصصان یاد بگیرید. این کمپین ها نمونه خوبی از چگونگی استفاده مارک ها از داستان های واقعی ، افراد واقعی و صحبت های واقعی برای رشد مشاغل خود است.

تبلیغات به رشد بهتر شما کمک می کند

مجهز به یک تاریخ متراکم و پویا ، تبلیغات ابزاری باورنکردنی است که می توانید به جعبه ابزار بازاریابی خود اضافه کنید.

بین تبلیغات چاپی ، حمایت مالی از رادیو ، تبلیغات تلویزیونی و تبلیغات رسانه های اجتماعی ، فرصت های تبلیغ و تبلیغ برند شما بی پایان است.

برای برقراری ارتباط و تعامل با مخاطبان خود ، با زبان مشتری خود صحبت کنید ، از احساسات آنها دلجویی کنید و به خواست آنها برای عضویت در یک جامعه ضربه بزنید ، داستانی با برند واضح و معتبر ایجاد کنید تا نشان دهد چگونه مارک شما با ارزشهای آنها مطابقت دارد.

با استفاده از این شیوه های آزمایش شده و واقعی در تبلیغات خود ، یک مارک مغناطیسی ایجاد می کنید که مشتری را جذب می کند ، موارد زیر را ایجاد می کند و درآمد ایجاد می کند.

این کار را انجام دهید و مارک شما به یک نام خانوادگی تبدیل خواهد شد که آزمایش زمان است - درست مثل خود تبلیغات.

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در ژوئیه 2018 منتشر شد و برای جامع بودن به روز شده است.